D-Link DEM-211 100Base-FX SFP Modülü 2km

Diğer D-LINK Ürünleri

199,69 TL
Havale-Eft Fiyatı:
195,77 TL
Stokta Yok

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

D-Link DEM-211 100Base-FX SFP Modülü 2km

Teknik özellikler

Cable : Single-Mode Fiber
Fiber Type  : 9/125um Single-Mode
Max. Cable Distance  : 2 km
Standard : 802.3u 100BASE-FX
Data Rates : 100Mbps
Port Type : Duplex LC
RoHS Compliant
Wavelength : 1310nm
Output Optical Power : Max. -14dBm, Min. -19dBm
Sensitivity : -32dBm
Power Budget : 17dB
Power Voltage : 3.3V
Operating Temperature : 0  to 70  C
Storage Temperature : -40  to 85  C
Operating Humidity : 10% to 90% Non-Condensing
Storage Humidity : 5% to 90% Non-Condensing
Emission : FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
Safety : FDA/CDRH, TUV, UL

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 790069298127

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 199,69 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 195,77 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 100,82 TL 201,64 TL
3 x 68,52 TL 205,56 TL
6 x 35,24 TL 211,43 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 69,17 TL 207,52 TL
4 x 52,86 TL 211,43 TL
6 x 35,89 TL 215,35 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 68,52 TL 205,56 TL
4 x 51,88 TL 207,52 TL
6 x 35,24 TL 211,43 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 101,80 TL 203,60 TL
3 x 68,52 TL 205,56 TL
4 x 51,88 TL 207,52 TL
6 x 35,24 TL 211,43 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 67,87 TL 203,60 TL
5 x 41,89 TL 209,47 TL
6 x 35,24 TL 211,43 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+2) 4 x 50,90 TL 203,60 TL
(4+2) 6 x 34,59 TL 207,52 TL

Fix kartlar artı taksit kampanyası dışındadır

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 68,52 TL 205,56 TL
6 x 35,24 TL 211,43 TL
9 x 24,14 TL 217,30 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 33,93 TL 203,60 TL