D-Link DEM-211 100Base-FX SFP Modülü 2km

Diğer D-LINK Ürünleri

151,99 TL
27,07 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
149,01 TL
Stokta Yok

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

D-Link DEM-211 100Base-FX SFP Modülü 2km

Teknik özellikler

Cable : Single-Mode Fiber
Fiber Type  : 9/125um Single-Mode
Max. Cable Distance  : 2 km
Standard : 802.3u 100BASE-FX
Data Rates : 100Mbps
Port Type : Duplex LC
RoHS Compliant
Wavelength : 1310nm
Output Optical Power : Max. -14dBm, Min. -19dBm
Sensitivity : -32dBm
Power Budget : 17dB
Power Voltage : 3.3V
Operating Temperature : 0  to 70  C
Storage Temperature : -40  to 85  C
Operating Humidity : 10% to 90% Non-Condensing
Storage Humidity : 5% to 90% Non-Condensing
Emission : FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
Safety : FDA/CDRH, TUV, UL

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 790069298127

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 151,99 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 149,01 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 77,49 TL 154,97 TL
3 x 52,15 TL 156,46 TL
6 x 27,07 TL 162,42 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 52,65 TL 157,95 TL
4 x 40,23 TL 160,93 TL
6 x 27,57 TL 165,40 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 52,15 TL 156,46 TL
4 x 39,49 TL 157,95 TL
6 x 27,07 TL 162,42 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 77,49 TL 154,97 TL
3 x 52,15 TL 156,46 TL
4 x 39,49 TL 157,95 TL
6 x 27,07 TL 162,42 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 51,66 TL 154,97 TL
5 x 31,89 TL 159,44 TL
6 x 26,82 TL 160,93 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+2) 4 x 38,74 TL 154,97 TL
(4+2) 6 x 26,33 TL 157,95 TL

Fix kartlar artı taksit kampanyası dışındadır

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 52,15 TL 156,46 TL
6 x 26,82 TL 160,93 TL
9 x 18,38 TL 165,40 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 25,83 TL 154,97 TL