D-Link DEM-330R 1000Base-LX SMF WDM SFP Tranceiver 10km

Diğer D-LINK Ürünleri

176,15 TL
Havale-Eft Fiyatı:
172,70 TL
Stokta Yok

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

D-Link DEM-330R 1000Base-LX SMF WDM SFP Tranceiver 10km

Teknik özellikler

Standard : IEEE802.3z 1000BASE-BX-D
Wavelength : Tx: 1550nm, Rx: 1310 nm
Connector  : Simplex LC
Fiber Type : 9/125um Single-mode Fiber
Maximum Fiber Cable Length : 10 km
Transmit Power Range : -3 to -9 dBm
Receive Power Range  : -1 to -21 dBm
Sensitivity : -21 dBm
Min. Power Budget  : 12 dB
Max. Power Budget : 18 dB

Fiziksel özellikler
Power Support : 3.3 V
Supply Current : 300 mA
Heat Generated : 1.78 kJ/h
MTBF : 445,890 hours
Dimensions : 13.4 mm (W) x 55.5 mm (D) x 11.28 mm (H)
Weight : 19.8 grams
Emission (EMI) Certification : FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B
Safety Certification : TUV, UL, FDA
RoHS : Compliant

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 790069290879

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 176,15 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 172,70 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 88,08 TL 176,15 TL
3 x 59,87 TL 179,61 TL
6 x 30,51 TL 183,06 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 59,29 TL 177,88 TL
4 x 44,90 TL 179,61 TL
6 x 30,51 TL 183,06 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 59,29 TL 177,88 TL
4 x 44,90 TL 179,61 TL
6 x 30,22 TL 181,34 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 88,08 TL 176,15 TL
3 x 59,29 TL 177,88 TL
4 x 44,90 TL 179,61 TL
6 x 30,22 TL 181,34 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 59,29 TL 177,88 TL
6 x 30,22 TL 181,34 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 59,87 TL 179,61 TL
6 x 30,51 TL 183,06 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 59,87 TL 179,61 TL
6 x 30,51 TL 183,06 TL
9 x 20,72 TL 186,52 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 29,65 TL 177,88 TL