D-Link DEM-432XT 10GBASE-LR SFP + Transceiver

Diğer D-LINK Ürünleri

2.194,21 TL
Havale-Eft Fiyatı:
2.151,19 TL
Stokta Yok

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

D-Link DEM-432XT 10GBASE-LR SFP + Transceiver

Compliance with standards : IEEE-802.3ae, 10GBASE-LR
Type form factor : SFP +
Standard Fibre Channel FC-PI : 1200-SM-LL-L
Support for fiber optic cable : Single-mode
Transmission distance : 10 km
Capabilities :
• Hot Plug
• Compatible with MSA
• Compliant with RoHS
Speed : 10 Gbit / s
Jack : Duplex LC Connector
Uni-/bidirectional : Unidirectional
Wavelength : 1310
Output power (TX) :
• Max.: -0.5 DBm
• Min.: -8.2 DBm 
Optical input (RX) :
• Max.: -0.5 DBm
• Min.: -12.6 DBm 
Sensitivity : -12.6 DBm
Type of cable : Single-mode optical 9/125 micron

Fiziksel özellikler
Nutrition : 3.3
Max. input current : 3.3 V: 285 mA
Min. power budget : 4.4 dB
Max. power budget : 17.6 dB
Heat release : 3.3858 kJ / h
MTBF (Hours) : 3,390,000
DDM (Digital Diagnostics) : DDM Compatible
Operating temperature : From 0 to 70C
Storage temperature : -40 To 85C
Operating Humidity  : 5% ~ 85%
Humidity : 5% ~ 95%
Dimensions (W x D x H) :  
• Compatible with SFF8432
• 14,8 x 56.5 x 11.85 mm
Weight : 22 g
Color Lock : Blue 
EMI : CE, FCC, VCCI
Safety : UL, TUV, CDRH

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 790069436482

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 2.194,21 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 2.151,19 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 1.107,86 TL 2.215,73 TL
3 x 752,92 TL 2.258,75 TL
6 x 387,21 TL 2.323,29 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 738,58 TL 2.215,73 TL
4 x 559,31 TL 2.237,24 TL
6 x 380,04 TL 2.280,26 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 738,58 TL 2.215,73 TL
4 x 559,31 TL 2.237,24 TL
6 x 376,46 TL 2.258,75 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 1.097,11 TL 2.194,21 TL
3 x 738,58 TL 2.215,73 TL
4 x 559,31 TL 2.237,24 TL
6 x 380,04 TL 2.280,26 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 738,58 TL 2.215,73 TL
6 x 376,46 TL 2.258,75 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 745,75 TL 2.237,24 TL
6 x 380,04 TL 2.280,26 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 745,75 TL 2.237,24 TL
6 x 380,04 TL 2.280,26 TL
9 x 258,14 TL 2.323,29 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 369,29 TL 2.215,73 TL