nVidia RTX Battlefield V / Anthem Bundle

GAME ON

GEFORCE RTX SATIN ALIN, 
İKİ ADEDE KADAR OYUN KAZANIN*

Battlefield V™ siperlerine gömülmüş ya da Anthem™'de bilmediğiniz gök yüzlerinde süzülüyor olun, NVIDIA® GeForce RTX™ üstün oyun deneyimi sunar. Yeni Turing™ GPU mimarisi ve devrim niteliğindeki RTX platformuyla zorluklar karşısında zaferler kazanın. RTX'te Oyun Deneyimi.

Sınırlı bir süreliğine, kampanya dahilindeki bir GeForce RTX 2080 Ti veya 2080 grafik kartını ya da dizüstü oyun bilgisayarını satın aldığınızda hem Battlefield V™'e hem de Anthem™'e sahip olun. Kampanya dahilindeki bir GeForce RTX 2070 veya 2060 grafik kartı, masaüstü oyun bilgisayarı ya da dizüstü oyun bilgisayarından birini alın ve bu inanılmaz oyunlardan seçtiğiniz bir tanesi sizin olsun.

HÜKÜM VE KOŞULLAR

*Stoklar tükeninceye kadar. Kampanya dahilindeki grafik kartları, masaüstü bilgisayarlar ya da dizüstü bilgisayarlar: GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080 Ti masaüstü, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2080 masaüstü, GeForce RTX 2080 dizüstü, GeForce RTX 2070, GeForce RTX 2070 masaüstü, GeForce RTX 2070 dizüstü, GeForce RTX 2060, GeForce RTX 2060 masaüstü, GeForce RTX 2060 dizüstü. Oyun, kampanyaya dahil olan bir grafik kartı takılı olarak alınmalıdır. Müşteri kod alma işlemi için oyunun yaş gerekliliğini karşılıyor olmalıdır. Bölge/Ülke Gereklilikleri: Bazı kuponların satın alındıkları belirli bölge veya ülkelerde kullanılmaları gerekir. Lütfen kodu uygun ülke/bölgede kullanın.

Daha fazla bilgi için nVidia kampanya sayfasını ziyaret ediniz.

Kargo Bedava Hızlı Gönderi
Kargo Bedava Hızlı Gönderi
Kargo Bedava Hızlı Gönderi
73 adet ürün listelenmiştir. Toplam 5 sayfa