Corsair CMW16GX4M2C3200C16 VENGEANCE RGB PRO 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 XMP Dual Kit
Diğer CORSAIR Ürünleri
3.268,47 TL
620,25 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
3.236,11 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
SKU CMW16GX4M2C3200C16
VENGEANCE® RGB PRO 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 3200MHz C16 Memory Kit — Black
Teknik Özellikler
Marka : Corsair
Ürün Kodu : CMW16GX4M2C3200C16
Bellek Serisi :VENGEANCE RGB PRO
Bellek Rengi : Siyah
LED Işıklandırma : RGB
Tek Bölgeli / Çok Bölgeli Aydınlatma : Tek Tek Adreslenebilir
Kullanım Alanı : Masaüstü - DIMM
Bellek Tipi : DDR4
Kapasite : 16GB
Modül Sayısı : Dual 16GB Kit (2 x 8GB)
Test Gecikme Değeri : 16-18-18-36
Bellek Hızı : PC4-25600 (3200MHz)
Voltaj : 1.35 V
Soğutucu : Eloksallı Alüminyum
SPD Gecikme Değeri : 15-15-15-36
SPD Bellek Hızı : 2133MHz
SPD Voltaj : 1.2V
XMP Desteği : Var - Intel XMP 2.0
Garanti Süresi : Ömür Boyu
GÖRSELLEŞTİR, SENKRONİZE ET, EZBERLE.
YENİ NESİL YAZILIM
Vengeance_RGB_Pro_PDP_Black
KABLO GEREKMEZ
Temiz ve sorunsuz bir kurulum için ekstra kablo gerektirmez.
ÖZEL PERFORMANSLI PCB
En yüksek performans ve stabilite seviyesi için en yüksek sinyal kalitesini sağlar.
SIKI EKRANLI BELLEK
Genişletilmiş hızaşırtma potansiyeli için dikkatlice taranan IC'ler.
ALÜMİNYUM ISI YAYICI
Overclock edildiğinde bile mükemmel bellek soğutması için termal iletkenliği arttırır.
XMP 2.0 DESTEĞİ
SINIRLI ÖMÜR BOYU GARANTİSİ
İçinizin rahat olması için.
EAN Numarası: 0843591075381
Kullanım Alanı Masaüstü
Kapasite 16 GB
Bellek Türü DDR4
Frekans Hızı 3200 MHz