Fırsatı Yakala
  • Hoşgeldiniz | Giriş Yapılmadı
  • Giriş Yap
  • Üye servislerinden yararlanmak ve sipariş vermek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız.
iletisim

İletişim Bilgileri

Hakkımızda / About Us

Web Marketing Association (WMA) tarafından düzenlenen ve dünyanın en prestijli yarışmalarından biri sayılan "2007 WebAward Competition" web yarışmasında Türkiye'den, SanalMarketim.com " Computer Retailor" kategorisinde "Standard of Excellence" (Mükemmellik Standardı) ödülü aldı.
WebAwards Hakkında
Türkiye'den daha önce Denizbank, Fortis, MN İlaç, Abdiİbrahim firmalarının web siteleri ile ödül aldıkları, dünyanın en prestijli yarışmaları arasında gösterilen yarışmaya 2007 yılında dünya çapında 2500den fazla aday katıldı. Aralarında Google ve BurstMedia'nın da bulunduğu, sektörün önde gelen birçok kuruluşunun sponsor olduğu yarışmada, OgilvyOne, COX Interactive, iXL, Organic, PoppeTyson, Siegel & Gale, Studio Archetype, VisionFoundry gibi dünyaca ünlü ajanslardan profesyoneller jüri üyesi olarak görev yapıyor. Adaylar, tasarım, yenilik/farklılık, içerik zenginliği, teknoloji kullanımı, interaktivite, yazım dilinde akıcılık/anlaşılırlık ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre değerlendirildi
Eternal Bilgisayar Ltd. Şti. (e-fatura mükellefidir)

Eternal Bilgisayar 1998 yılında teknolojik ürün satışıyla bilişim sektörüne adımını attı ve kısa bir sürede pek çok tanınmış markanın satış noktası oldu. Teknoloji alanındaki hızlı gelişimi ve yenilikleri takip ederek ürün çeşidini arttıran firmamız, kuruluşundan bu yana elde ettiği bilgi ve deneyimleri yeni bir alanda değerlendirmek üzere 2005 yılında “sanalmarketim” ile online satışa başladı.

 Neden online satış... Neden sanalmarketim?

Her yenilikte olduğu gibi başlangıçta şüpheyle karşılanan online alışveriş sistemi, zaman geçtikçe hem tüketicilerin hem de sanal mağazaların edindikleri tecrübelerle kurumsal bir yapıya dönüşmekte. İnternetin yaygınlaşmasıyla başlayan, büyük şehirler dışında kalan bölgelerdeki mağazaların azlığı ve her ürünün her yerde bulunamaması gibi olumsuzlukların etkisiyle hız kazanan online alışveriş sistemi, sağladığı diğer avantajlar sayesinde giderek daha geniş bir kesime hitap etmeye başladı. Alışverişe ayrılan zamanı azaltmak, bilgisayar başında otururken hiçbir etkene bağlı kalmadan, ürün hakkında detaylı araştırma yaparak karar vermek; sanal mağazacılığın sağladığı önemli kolaylıklardandır.

Online satışta tüketicinin zihnini bulandıran güven sorunu ise aslında sadece sanal alışverişte değil klasik alışveriş biçiminde de aşılması gereken bir sorundur. Bir işletmeyi ya da mağazayı değerlendirirken; hizmeti hangi ortamda verdiğine değil, nasıl hizmet verdiğine ve deneyimlerine bakarak değerlendirmenin daha yerinde olduğu düşüncesindeyiz. Çünkü iyi ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş, sorumluluk sahibi kuruluşlar, tüketicinin güvenini kazanarak ayakta kalmayı başarmıştır. Biz Eternal Bilgisayar olarak bu güveni kazandığımızı düşünüyor ve referanslarımızla da bunu kanıtlıyoruz. “Sanalmarketim” in de aynı çerçevede ve anlayışta değerlendirileceğini biliyoruz.

İletişim çağının nimetlerinden biri olan internetin bir zorunluluk olduğunu ve doğru ellerde kullanıldığında her alanda başarıya ulaşacağına inanan Sanalmarketim'i tercih etmenizi sağlayacak birkaç not:

1998 yılından beri bilişim sektöründe yer alan, özellikle Ankara’da, güvenilir bir firma olarak tanınan Eternal Bilgisayar’ ın yan kuruluşu olarak hizmet vermesi.

Sektörde kendini kanıtlamış kaliteli, güvenilir markalarla ve bu markaların distribütörlüğünü yapan deneyimli firmalarla çalışması.

Mağazacılık deneyimiyle müşterilerin ne istediğini, hangi ürün ya da markalara ilgilendiğini, hangi ürünleri talep ettiğini gözlemleyerek ürün yelpazesini bu bilgiler doğrultusunda geliştirmesi.

Piyasada rağbet görmüş ya da kampanyalarla duyurusu yapılmış olan ürünlerin bir çoğunu sitesinde bulundurması, sitede olmayan ürünler içinse, önce araştırma yapılması ve kalitesini kanıtlamış bir ürünse temin edilmesi.

Ayıplı-Arızalı ürünlerin değişim ya da onarımının mümkün olduğu kadar kısa sürede yapılması.

Tüm ürünlerde farklı ödeme ve indirim avantajları sunması ve zaman zaman yapılan kampanyalarla da bu avantajları maksimum düzeye çıkarması.

Üzerinde ısrarla durduğumuz kaliteli, güvenilir, markalı ürünlerle ve karşılıklı güven alışverişine dayalı hizmet anlayışıyla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulmasını hedefliyoruz.

Eternal Bilgisayar

About Us / Hakkımızda

SanalMarketim.com was awarded with the "Standard of Excellence" prize in the "Computer Retailor" category in the "2007 WebAward Competition" which is organized by Web Marketing Association (WMA) and considered as the most prestigious competition throughout the world.
About Web Awards
In 2007, more than 2500 competitiors attended the worlds most prestigious competition in which Denizbank, Fortis, MN Pharmacy, Abdilİbrahim companies attended and won prizes in the past. Sponsored by several leading companies such as Google and BurstMedia, there are several professional jury members from famous agencies like OgilvyOne, COX Interactive, iXL, Organic, PoppeTyson, Siegel & Gale, Studio Archetype, VisionFoundry in the competition. Candidates were evaluated within design, innovation, content richness, technology use, interactivity, fluentness and user friendliness criterions.
Eternal Computer Ltd.

Eternal Computer stepped into the IT market by selling technological products in 1998 and became the point of sales for various well-known brands. Closely following the rapid changes in technology and increasing the variety of our products, our company started to sell online as "Sanalmarketim" in 2005 to value our experience and knowledge gained since foundation.

 Why selling online? Why sanalmarketim?

Similar to most new stuff, online shopping was doubted and encountered with care initially. However, as time passes, both the customers and online shops started to become an institutional structrure with the help of the experience they gained. As the internet started becoming widespread, and due to the few number of phsycal shops outside the big cities, online shopping systems started to interest a wider number people in time due to the other advantages. To decrease the time for shopping and to decide on a product without any other effects by getting detailed information are some of the important easy aspects of the online shopping.

Here are some keynotes for you to prefer Sanalmarketim where we cosider the internet as the must-have aspect and blessing of the technology age which can lead to success if used accurately and justly:

Serving as a side foundation to Eternal Computer which has existed in technology market since 1998 and has been known as a trusted company especially in Ankara.

Working with the trusted and proven brands and the experienced distributor companies of these brands.

Improving and enlarging the product range by observing the customer demands for brands, products and trends with the use of conventional shopping experience gained in past.

Providing most of the high-demand or campaigned products on its online store. Also procuring a non-stocked product after a detailed research and a detailed evaluation for quality.

Reparing, replacing or refunding of defected-faulted products in shortest possible time.

Offering different discount or payment advantages from time to time and maximizing these advantages with different campaignes.

We aim to offer the best quality service to our customers with the help of best quality, trusted and well-known-branded products that we always insist on, and with the help of the serving aspect based on a mutual trust.

Eternal Computer