Corsair CMK16GX4M2B3200C16R Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz C16 XMP Dual Kit
Diğer CORSAIR Ürünleri
5.810,62 TL
1.102,68 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
5.753,09 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
Vengeance® LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3200MHz C16 Memory Kit - Red (CMK16GX4M2B3200C16R)
Intel X99 anakartlar üzerinde yüksek performanslı overclock için tasarlanmış.
Teknik Özellikler
Marka : Corsair
Ürün Kodu : CMK16GX4M2B3200C16R
Kullanım Alanı : Masaüstü - DIMM
Bellek Tipi : DDR4
Kapasite : 16GB
Modül Sayısı : Dual Kit (2x8GB)
Bellek Hızı : 3200MHz PC4-25600
Voltaj : 1.2 V
Test Gecikme Değeri : 16-18-18-36
XMP Desteği : Var - Intel XMP 2.0
Soğutucu : Anodized Aluminium Pasif Soğutucu (Fansız)
Uyumluluk : Intel® X99
SPD Bellek Hızı : 2133MHz
SPD Gecikme Değeri : 15-15-15-36
SPD Voltaj : 1.2V
Garanti Süresi : Ömür Boyu
Vengeance-LPX-DDR4
EAN Numarası: 0843591070478
Kullanım Alanı Masaüstü
Kapasite 16 GB
Bellek Türü DDR4
Frekans Hızı 3200 MHz