Sık Sorulan Sorular

 • Sipariş ettiğim ürünü ne zaman teslim alabilirim?

  Mesai saati dışında verilen siparişler siparişi takip eden ilk mesai saatinde işleme alınır ve 1 ile 3 iş günü arasında kargoya verilir.
  Sipariş ettiğiniz ürünün teslimat süresi bulunduğunuz yerleşim yerinin uzaklığına göre değişmekle birlikte çoğunlukla kargoya verildikten sonraki ilk iş günü teslim edilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye?nin her yerine teslimat yapmakla beraber il ve ilçe merkezlerine çok uzak olan bazı bölgelerde ancak haftanın belirli günlerinde teslimat yapılmaktadır. Kargo teslimat durumunu site üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.
  Firmamız teslimatın hızlı gerçekleştirmek konusunda büyük bir titizlik göstermektedir. Buna rağmen oluşabilecek gecikmelerden ötürü, müşteri isterse, siparişi iptal edilir.
  Antalya\'da oturan müşterilerimiz dilerse ürünü firmamızdan kimlik göstererek teslim alabilirler.
 • Kargo hasarlı geldi ne yapmalıyım?

  Sipariş ettiğiniz ürün kargoda meydana gelebilecek hasarlar göz önünde bulundurularak uygun bir paketlemeyle tarafınıza gönderilir. Buna rağmen kargonuzda herhangi bir hasar tespit ederseniz teslimatı kabul etmeyiniz ve mümkünse tutanak tutturunuz. Yeni teslimat en kısa sürede gerçekleştirilir.
 • Kargo bedeli öder miyim?

  Kargo bedeli sipariş edilen ürün ve sipariş tutarına göre değişiklik gösterebilir. Eğer siparişinize kargo bedeli eklenmişse ödeme yapmadan önce kargo dahil ödemeniz gereken tutar ilgili kısımda görülür.
   

 • Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?

  Yurtiçi Kargo, Aras Kargo

 • "Stokta Var" ve "Hızlı Gönderi" arasındaki fark nedir?

  Satışa sunduğumuz ürünler "Stoklarda Var" ve "Hızlı Gönderi" ibareleriyle sitemizde yer almaktadır. "Hızlı Gönderi" ibareli ürünlerin saat 17:30 dan önce sipariş verilmesi ve banka onaylarının tamamlanması durumunda aynı gün kargoya verilebilir. Diğer ürünler ise bir sonraki iş günü kargoya verilebilir. Siparişiniz mesai günleri dışında verilmişse ürünün stok durumu ne olursa olsun takip eden ilk iş günü işlemler başlatılır.
  **Bir sipariş içerisinde hem "Stoklarda Var" hem de "Hızlı Gönderi" ibareli ürünler yer alıyorsa tüm ürünler temin edildikten sonra kargoya verilebilir.

 • Sınırlı stok ne demek?

  Ürün isminde ve açıklamasında SINIRLI STOK yazan ürünler az adette olan ürünlerdir. Stok miktarının üzerinde sipariş olması durumunda sipariş verilme zamanına göre siparişler işleme alınır. Diğer siparişler ürün stoğu tükendiği için gerekli bilgilendirme yapılarak iptal edilir veya başka bir ürünle değiştirilir.
 • Ön sipariş ne demek?

  Sınırlı sayıda temin edilebilen ve henüz ithalatçı firma stoklarına alınmamış fakat yakın bir tarihte gelecek olan ürünler, sitede "Ön Sipariş" olarak görünür. Böyle bir ürünü ön sipariş olarak vermeniz durumunda ürün stoklara girer girmez ilk olarak size gönderilir. Diğer siparişlerde olduğu gibi ön siparişin geçerli olabilmesi için ödemenin yapılmış olması gerekir.