Corsair CMK8GX4M2C3000C16 Vengeance LPX Siyah 8GB (2x4GB) DDR4 3000MHz C16 XMP Dual Kit
Diğer CORSAIR Ürünleri
2.895,63 TL
549,50 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
2.866,96 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
Vengeance® LPX 8GB (2x4GB) DDR4 DRAM 3000MHz C16 Memory Kit - Black (CMK8GX4M2C3000C16)
Teknik Özellikler
Marka : Corsair
Ürün Kodu : CMK8GX4M2C3000C16
Renk : Siyah
Kullanım Alanı : Masaüstü - DIMM
Bellek Tipi : DDR4
Kapasite : 8GB
Modül Sayısı : Dual Kit (2x4GB)
Bellek Hızı : 3000MHz PC4-24000
Voltaj : 1.35 V
Test Gecikme Değeri : 16-18-18-36
XMP Desteği : Var - Intel XMP 2.0
Soğutucu : Anodized Aluminium - Pasif Soğutucu (Fansız)
SPD Bellek Hızı : 2133MHz
SPD Gecikme Değeri : 15-15-15-36
SPD Voltaj : 1.2V
Garanti Süresi : Ömür Boyu
EAN Numarası: 0843591074735
Kullanım Alanı Masaüstü
Kapasite 8 GB
Bellek Türü DDR4
Frekans Hızı 3000 MHz