CORSAIR 32GB (2X16GB) DDR5 6200MHz C36 DOMINATOR PLATINUM RGB WHITE SOĞUTUCULU BELLEK CMT32GX5M2X6200C36W
Diğer CORSAIR Ürünleri
23.545,11 TL
4.468,13 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
23.311,99 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Memory Series       DOMINATOR RGB DDR5
Memory Type         DDR5
PMIC Type             Extreme OC PMIC
Memory Size         32GB (2 x 16GB)
Tested Latency      36-39-39-76
Tested Voltage      1.30V
Tested Speed        6200
Memory Color       WHITE
LED Lighting        RGB
Single Zone / Multi-Zone Lighting  Dynamic Multi-Zone
SPD Latency       40-40-40-77
SPD Speed         4800MHz
SPD Voltage       1.1V
Speed Rating      PC5-49600 (DDR5-6200)
Compatibility       Intel 600 Series
Heat Spreader     Aluminum
Package Memory Format   DIMM
Performance Profile    XMP 3.0
Package Memory Pin  288
EAN Numarası: 0840006663553
Kullanım Alanı Masaüstü
Kapasite 32 GB
Bellek Türü DDR5
Frekans Hızı 6200MHz