CORSAIR 32GB (2X16GB) DDR5 DRAM 6000MHz C36 VENGEANCE BLACK SOGUTUCULU BELLEK CMK32GX5M2D6000C36
Diğer CORSAIR Ürünleri
7.081,70 TL
1.343,89 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
7.011,58 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
TEKINİK ÖZELLİKLER
Memory Series      VENGEANCE DDR5
Memory Type        DDR5
PMIC Type            Overclocking PMIC
Memory Size        32GB (2 x 16GB)
Tested Latency     36-36-36-76
Tested Voltage     1.35V
Tested Speed       6000
Memory Color      BLACK
SPD Latency       40-40-40-77
SPD Speed         4800MHz
SPD Voltage       1.1V