D-Link DEM-330T miniGBIC 1000Base-LX SMF WDM SFP Tranceiver 10km

Diğer D-LINK Ürünleri

300,03 TL
Havale-Eft Fiyatı:
294,15 TL
Stokta Yok

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

D-Link DEM-330T miniGBIC 1000Base-LX SMF WDM SFP Tranceiver 10km

Teknik özellikler
Standard : IEEE802.3z 1000BASE-BX-U
Wavelength : Tx: 1310nm, Rx: 1550 nm
Connector  : Simplex LC
Fiber Type : 9/125um Single-mode Fiber
Maximum Fiber Cable Length : 10 km
Transmit Power Range : -3 to -9 dBm
Receive Power Range : -1 to -21 dBm
Sensitivity : -21 dBm
Min. Power Budget : 12 dB
Max. Power Budget : 18 dB

Fiziksel özellikler
Power Support : 3.3 V
Supply Current  : 250 mA
Heat Generated : 1.78 kJ/h
MTBF  : 445,890 hours
Dimensions : 13.4 mm (W) x 55.5 mm (D) x 11.28 mm (H)
Weight : 19.8 grams
Emission (EMI) Certification : FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B
Safety Certification : TUV, UL, FDA
RoHS : Compliant

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 790069290909

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 300,03 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 294,15 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 151,49 TL 302,97 TL
3 x 102,95 TL 308,86 TL
6 x 52,95 TL 317,68 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 100,99 TL 302,97 TL
4 x 76,48 TL 305,92 TL
6 x 51,97 TL 311,80 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 100,99 TL 302,97 TL
4 x 76,48 TL 305,92 TL
6 x 51,48 TL 308,86 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 150,02 TL 300,03 TL
3 x 100,99 TL 302,97 TL
4 x 76,48 TL 305,92 TL
6 x 51,48 TL 308,86 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 100,99 TL 302,97 TL
6 x 51,48 TL 308,86 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 101,97 TL 305,92 TL
6 x 51,97 TL 311,80 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 101,97 TL 305,92 TL
6 x 51,97 TL 311,80 TL
9 x 35,30 TL 317,68 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 50,50 TL 302,97 TL