D-Link DEM-330T miniGBIC 1000Base-LX SMF WDM SFP Tranceiver 10km

Diğer D-LINK Ürünleri

224,52 TL
Havale-Eft Fiyatı:
220,12 TL
Stokta Var
+

D-Link DEM-330T miniGBIC 1000Base-LX SMF WDM SFP Tranceiver 10km

Teknik özellikler
Standard : IEEE802.3z 1000BASE-BX-U
Wavelength : Tx: 1310nm, Rx: 1550 nm
Connector  : Simplex LC
Fiber Type : 9/125um Single-mode Fiber
Maximum Fiber Cable Length : 10 km
Transmit Power Range : -3 to -9 dBm
Receive Power Range : -1 to -21 dBm
Sensitivity : -21 dBm
Min. Power Budget : 12 dB
Max. Power Budget : 18 dB

Fiziksel özellikler
Power Support : 3.3 V
Supply Current  : 250 mA
Heat Generated : 1.78 kJ/h
MTBF  : 445,890 hours
Dimensions : 13.4 mm (W) x 55.5 mm (D) x 11.28 mm (H)
Weight : 19.8 grams
Emission (EMI) Certification : FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B
Safety Certification : TUV, UL, FDA
RoHS : Compliant

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 790069290909

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 224,52 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 220,12 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 112,26 TL 224,52 TL
3 x 75,57 TL 226,72 TL
6 x 38,15 TL 228,92 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 112,26 TL 224,52 TL
3 x 75,57 TL 226,72 TL
4 x 57,23 TL 228,92 TL
6 x 38,52 TL 231,13 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 75,57 TL 226,72 TL
4 x 57,23 TL 228,92 TL
6 x 38,15 TL 228,92 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 112,26 TL 224,52 TL
3 x 74,84 TL 224,52 TL
4 x 56,68 TL 226,72 TL
6 x 38,15 TL 228,92 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 112,26 TL 224,52 TL
3 x 75,57 TL 226,72 TL
6 x 38,15 TL 228,92 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 77,04 TL 231,13 TL
6 x 38,89 TL 233,33 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 38,15 TL 228,92 TL
(5+4) 9 x 25,68 TL 231,13 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 37,79 TL 226,72 TL