D-Link DGS-1210-28P 24x10/100/1000BASE-T PoE + 4xGigabit MINIGBIC (SFP) Gigabit Smart Switch

Diğer D-LINK Ürünleri

3.114,37 TL
Havale-Eft Fiyatı:
3.053,30 TL
Stokta Yok

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

D-Link DGS-1210-28P 24x10/100/1000BASE-T PoE + 4xGigabit MINIGBIC (SFP) Gigabit Smart Switch

DGS-1210/ME Serisi D-Link Yeşil 3.0 teknolojisine sahip D-Link Web Akıllı Anahtarlar en son nesil IEEE 802.3az Enerji Verimli Ethernet standardı ile uyumludur. DGS-1210/ME serisi hızlı kurulum,  IPv6 yönetim desteği ve yapılandırmaları ile birden fazla yönetim seçenekleri, altyapı genişletme ve sorunsuz fonksiyon yükseltmeleri sağlar. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal, DGS-1210 Web Akıllı Anahtarlar işlevsellik, güvenlik ve  standart yönetilebilirlik sağlar.
 
Enerji Tasarrufu
DGS-1210/ME anahtarları D-Link Yeşil 3.0 teknolojisi kullanarak operasyonel performans ve işlevsellikten ödün vermeden güç tasarrufu yeteneğine sahiptirler. Enerji Verimli Ethernet standardı kullanarak otomatik trafik denetimi ile güç kullanımını azaltacaktır. Tamamen standart desteklemeyen ortamlar için, DGS-1210 anahtarları özel zaman profillerine dayalı port kapatma ve bekleme, LED kapatma ve sistem hazırda bekleme gibi gelişmiş güç tasarrufu ayarları sunuyor.
 
Kolay Yönetim
D-Link Web Akıllı Switch serisi kolay yönetimli tasarlanmıştır. Tüm yapılandırmalar ana bilgisayar işletim sistemi ne olursa olsun bir web arayüzü üzerinden yapılabilir. Ayrıca, web UI işlemleri daha kolay hale getirmek için on farklı  dil seçeneğini içerir. Ilk kurulumunda, SmartConsole Utility otomatik olarak hızlı bir şekilde IP adresleri ve alt ağ maskesini atamaya yardımcı olur, ağdaki tüm D-Link Smart anahtarları bulabilir. Ayrıca zamandan büyük bir tasarruf sağlayan, bir noktadan anahtarların aynı anda yazılım yükseltmeleri sağlanabilir.
 
Otomatik Gözetim VLAN ve Ses VLAN
D-link Web Akıllı serisi bir ağ üzerinde IP gözetleme ve VoIP cihazları kurma sürecini otomatik hale getirir. Otomatik Gözetim VLAN ağ üzerinden veri ve video iletimini birleştirir. ASV da tek bir yüksek öncelikli VLAN IP gözetleme cihazları gruplayarak gerçek zamanlı video kalitesini koruruyabilirsiniz. Veri trafiği en yüksek düzeyde olduğunda dahi video izleme  akışı etkilenmeyecektir. Aynı şekilde, Oto Ses VLAN tüm sesli iletişim için yüksek kaliteli ve verimli iletim sağlar.
 
Kapsamlı Katman 2 özellikler
L2 özellikleri ile donatılmış bu anahtarlar IGMP Gözetimi, Port Mirroring, Spannig tree ve Bağlantı Toplama Denetim Protokolü (LACP)içerir. IEEE 802.3x Akış Kontrol fonksiyonu sunucuları doğrudan hızlı, güvenilir veri aktarımı için anahtarın bağlanmasını sağlar.  2.000 Mbps Full Duplex anda, Gigabit bağlantı noktası minimum veri aktarım kaybı ile sunuculara yüksek hızlı veriler iletir. Şebeke bakım özellikleri Loopback Algılama ve Kablo Teşhisi içerir. Loopback Algılama belirli bir bağlantı noktası tarafından oluşturulan döngüler tespit etmek için kullanılan ve otomatik olarak etkilenen portları kapatılır. Adminstrators ve müşteri hizmetleri temsilcileri için öncelikle tasarlanan Kablo Teşhis özelliği ile, hızlı bir şekilde hata türünü keşfedebilir ve kablo kalitesini belirleyebilirsiniz.
 
Ağ Güvenliği
D-Link yenilikçi Korunma Motoru virüs saldırılarına neden olan  trafiğe karşı anahtarları korur. Aynı zamanda ağ sunucuları üzerinden  802.1X bağlantı noktası RADIUS  tabanlı kimlik doğrulamasını destekler. Buna ek olarak, Erişim Kontrol Listesi (ACL) özelliği ağ güvenliği artırır ve Sahte MAC veya IP adreslerinden gelen trafiği tarar ve ağınızı korur. ARP Spoofing önleme ile büyük  ARP mesajları göndermesini  engeller. Bu Man-in-the-Middle saldırıları tarafından  önemli verilerinizi korur ve bu paketlerin üzerinde CPU döngülerini  önler. Daha fazla güvenlik için, kullanıcı portlarından DHCP Sunucusu Tarama özelliği bloklar sahte DHCP sunucu paketlerinin izinsiz IP ataması önler.

Teknik özellikler

Genel özellikler:
L2 Features
• MAC Address Table
- 16,000 entries
• Flow Control
- 802.3x Flow Control
- HOL Blocking Prevention
• MLD Snooping
• IGMP Snooping
- IGMP v1/v2/v3 Snooping
- Supports 256 IGMP groups
- Supports at least 64 static multicast addresses
- IGMP per VLAN
- Supports IGMP Snooping Querier
• Spanning Tree Protocol
- 802.1D STP
- 802.1w RSTP
-802.1s STP
• Loopback Detection
• 802.3ad Link Aggregation
- DGS-1210-28/28P:
Max. 14 groups per device/8 ports per group
- DGS-1210-52:
Max. 26 groups per device/8 ports per group
• Port Mirroring
- One-to-One, Many-to-One
- Supports Mirroring for Tx/Rx/Both
• Multicast Filtering
- Forwards all unregistered groups
- Filters all unregistered groups
• LLDP, LLDP-MED
• Jumbo Frame Up to 12Kbytes
 
VLAN
• 802.1Q VLAN
• VLAN Group
- 4K Active VLAN
• Management VLAN
• MAC Based VLAN
• Asymmetric VLAN
• Auto Voice VLAN
- Max. 10 user-defined OUI
- Max. 8 default OUI
• Auto Surveillance VLAN
• Port-Based VLAN
 
QoS (Quality of Service)
• 802.1p Quality of Service
• 4 queues per port
• Queue Handling
- Strict Priority
- Weighted Round Robin (WRR)
• CoS based on
- 802.1p Priority Queues
- DSCP
- ToS1
- TCP/UDP port number
- IPv6 traffic class
• Bandwidth Control (Rate Limiting)
   - Port-based (Ingress/Egress, min. granularity for
   10/100/1000Base-T ports is is 64 Kb/s)
 
Access Control List (ACL)
• DGS-1210-28/28P
- Max. 50 profiles
- Max. 200 rules shared by profiles
- Single or multiple ports (each rule)
• DGS-1210-52
- Max. 50 profiles
- Max. 450 rules shared by profiles
• ACL based on
- MAC Address
- IPv4 Address (ICMP/IGMP/TCP/UDP)
- IPv6 Address (ICMP/TCP/UDP)
- 802.1p
- DSCP
- Vlan ID
- Ether type
- IPv6 traffic class
• ACL Actions
- Permit
- Deny
 
Security
• Port Security
- Supports up to 64 MAC addresses per port
• Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
• Static MAC
• D-Link Safeguard Engine
• DHCP Server Screening
• Trusted Host
• DHCP Protection/Spoofing
• ARP Spoofing Prevention
Max. 64 entries
• SSHv2
• SSL
- Supports v1/v2/v3
- Supports IPv4/IPv6
• Traffic Segmentation
• Smart Binding
- Discover connected devices and click to bind
- Dynamic Arp Protection
- Ip Source Guard
- Supports DHCP Snooping
 
AAA
- 802.1 X
- Port-based Authentication
- Supports RADIUS Server
- Mac Based authentication
- Supports EAP, OTP, TLS, TTLS, PEAP
- Web-based authentication
- Support port based authentication
- Support local database
- Support RADIUS database
- Support client forced logout
- Support session timeout attribute
- Support HTTPS
- Configurable web authentication page
- Authentication page for iOS/Android smartphone
- Configurable redirect URL after authenticated
- Support IPv4/IPv6
- MAC-based authentication
- Support local database
- Max MAC entry when using local database
- Support RADIUS database
- Max MAC entry when using RADIUS
- Support local/RADIUS database
- Maximum 64 MACs per port when using local/RADIUS
  database Management
- User Account Privilege for Management Access
- Support 4 level user account
 
Management
• Multi-Language Web-based GUI
- English (default)
-• Smart Console Utility
• CLI (Command Line Interface)
• Telnet Server
• TFTP Client
• IPv6 Neighbor Discovery
• Configurable MDI/MDIX
• SNMP
- Supports v1, v2, v3
• SNMP Trap
• System Log
- Max. 500 log entries
• BootP/DHCP Client
• SNTP
• ICMPv6
• IPv4/v6 Dual Stack
• DHCP Auto Configuration
• RMON v1
 
OAM
• Cable Diagnostics
• Factory Reset
 
MIB
• 1213 MIB II
• 1493 Bridge MIB
• 1907 SNMP v2 MIB
• 1215 Trap Convention MIB
• 2233 Interface Group MIB
• D-Link Private MIB
• Power-Ethernet MIB
• LLDP MIB
• D-Link ZoneDefense MIB
 
RFC Standard Compliance
• RFC 783 TFTP
• RFC 854 Telnet Server
• RFC 951 BootP/DHCP Client
• RFC 1157 SNMP v1, v2, v3
• RFC 1213 MIB II, IF MIB
• RFC 1215 MIB Traps Convention
• RFC 1350 TFTP
• RFC 1493 Bridge MIB
• RFC 1542 BootP/DHCP Client
• RFC 1769 SNTP
• RFC 1901 SNMP v1, v2, v3
• RFC 1907 SNMP v2 MIB
• RFC 1908 SNMP v1, v2, v3
• RFC 2068 FCS
• RFC 2131 BootP/DHCP Client
• RFC 2138 RADIUS Authentication
• RFC 2139 RADIUS Authentication
• RFC 2233 Interface Group MIB
• RFC 2246 SSL
• RFC 2475
• RFC 2570 SNMP v1, v2, v3
• RFC 2575 SNMP v1, v2, v3
• RFC 2598 CoS
• RFC 2616 FCS
• RFC 2618 RADIUS Authentication
• RFC 2819 RMON v1
• RFC 2865 RADIUS Authentication
• RFC 3164 System Log
• RFC 3195 System Log
• RFC 3411-17 SNMP
• RFC 3621 Power Ethernet MIB
 
D-Link Green 3.0 Technology
• Power Saving by:
- Link Status
- Cable Length detection
- LED or Port Shutoff
- Port Standby mode
- System Hibernation mode
 

Fiziksel özellikler
Port Standards & Functions
 
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
IEEE 802.3z 1000BASE-X Gigabit Ethernet over Fiber-Optic
IEEE 802.3af compliance (PoE Only)
Support Half/Full-Duplex operations
Auto-negotiation / Auto MDI/MDIX
IEEE 802.3x Flow Control support for Full-Duplex mode
 
Number of Ports
 
24 x 10/100/1000 Mbps BASE-T,
4 x 100/1000 Mbps BASE-X SFP
 
Media Interface Exchange
Auto or configurable MDI/MDIX
 
Console Port
1 x RJ-45 Console Port
 
Performance
 
Switching Capacity : 56 Gbps
 
Maximum 64 bytes packet forwarding rate : 41.7 Mpps
 
Transmission Method : Store-and-forward
 
MAC Address Table : 16.000 entries per device
 
MTBF : >220,000 hours
 
Flash Memory : 32 MB
 
Operating Temperature : -5 to 50 °C (41 to 122 F)
 
Storage Temperature : -20 to 70°C (-4 to 158 F)
 
Operating Humidity : 0% to 95% non-condensing
 
Storage Humidity : 0% to 95% non-condensing
 
Dimensions: 440 x 210x 44 mm
 
Optional WDM SFP Transceivers
DGS-712 1000BASE-T Copper
DEM-310GT 1000BASE-LX, Single-mode, 10 km
DEM-311GT 1000BASE-SX, Multi-mode, 550 m
DEM-312GT2 1000BASE-SX, Multi-mode, 2 km
DEM-314GT 1000BASE-LHX, Single-mode, 50 km
DEM-315GT 1000BASE-ZX, Single-mode, 80 km
 
Optional SFP Transceivers
DEM-330T 1000BASE-BX, Wavelength Tx:1550 nm Rx:1310 nm, Single-mode, 10 km
DEM-330R 1000BASE-BX, Wavelength Tx:1310 nm Rx:1550 nm, Single-mode, 10 km
DEM-331T 1000BASE-BX, Wavelength Tx:1550 nm Rx:1310 nm, Single-mode, 40 km
DEM-331R 1000BASE-BX, Wavelength Tx:1310 nm Rx:1550 nm, Single-mode, 40 km
 
Optional Management Software
DV-600S D-View 6.0 Network Management System (Standard Edition)
DV-600P D-View 6.0 Network Management System (Professional Edition)
 
Certifications
FCC Class A
CE Class A
ICES-003
VCCI Class A
C-Tick
BSMI
 
Safety
cUL
CE LVD

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 790069400391

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 3.114,37 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 3.053,30 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 1.557,18 TL 3.114,37 TL
3 x 1.048,30 TL 3.144,90 TL
6 x 534,33 TL 3.205,97 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 1.557,18 TL 3.114,37 TL
3 x 1.048,30 TL 3.144,90 TL
4 x 793,86 TL 3.175,43 TL
6 x 534,33 TL 3.205,97 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 1.048,30 TL 3.144,90 TL
4 x 793,86 TL 3.175,43 TL
6 x 534,33 TL 3.205,97 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 1.557,18 TL 3.114,37 TL
3 x 1.038,12 TL 3.114,37 TL
4 x 786,22 TL 3.144,90 TL
6 x 534,33 TL 3.205,97 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 1.038,12 TL 3.114,37 TL
6 x 519,06 TL 3.114,37 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 1.058,48 TL 3.175,43 TL
6 x 539,42 TL 3.236,50 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 1.058,48 TL 3.175,43 TL
6 x 539,42 TL 3.236,50 TL
9 x 366,40 TL 3.297,56 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 524,15 TL 3.144,90 TL