HP AJ836A 5m Çok Modlu OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC ve 10GbE Lazer-geliştirilmiş Kablo 1 Pk

Diğer HP Ürünleri

182,37 TL
Havale-Eft Fiyatı:
178,79 TL
Stokta Var
+
HP AJ836A 5m çok Modlu OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC ve 10GbE Lazer-geliştirilmiş Kablo 1 Pk
 
Bununla uyumlu ürünler:
BladeSystem Ara Bağlantıları
Brocade 8Gb HP BladeSystem c Sınıfı için SAN Anahtarı
Cisco MDS 9124e Malzeme Anahtarı, c Sınıfı BladeSystem için
HP BladeSystem c Sınıfı için Cisco MDS 8 Gb Malzeme Anahtarı
 
B-series Switches
HP StorageWorks 1606 Extension SAN Switch
HP StorageWorks 8/24 SAN Switch
HP StorageWorks 8/40 SAN Switch
HP StorageWorks 8/8 SAN Switch
HP StorageWorks 8/80 SAN Switch
HP StorageWorks Converged Network Switches
HP StorageWorks Encryption SAN Switch
 
Business Class Libraries
HP StorageWorks MSL Tape Libraries
 
Converged Network Adapters
HP StorageWorks Converged Network Adapters
 
C-series Switches
Cisco MDS 9134 Fabric Switch
Cisco MDS 9500 Director Switches
Cisco Nexus 5000 Converged Network Switches
 
D2D Backup Systems
HP StorageWorks D2D Backup Systems
 
EVA Disk Arrays
HP StorageWorks 4400 Enterprise Virtual Array
 
H-series Switches
HP StorageWorks 8/20q Fibre Channel Switch
HP StorageWorks SN6000 Fibre Channel Switch
 
P2000/MSA Disk Arrays
HP StorageWorks P2000 G3 MSA Array Systems
 
Routers/Gateways/Multiplexers
HP StorageWorks MPX200 Multifunction Router
 
Switches
HP A3100 EI Switch Series
HP A3100 SI Switch Series
HP A3600 EI Switch Series
HP A3600 SI Switch Series
HP A3610 Switch Series
HP A5120 EI Switch Series
HP A5120 SI Switch Series
HP A5500 EI Switch Series
HP A5500 SI Switch Series
HP A7500 Switch Series
HP A9500 Switch Series
HP E2520 Switch Series
HP E2610 Switch Series
HP E2810 Switch Series
HP E3500 yl Switch Series
HP E4200 vl Switch Series
HP E4210 Switch Series
HP E4210G Switch Series
HP E4500 Switch Series
HP E4500G Switch Series
HP E4510G Switch Series
HP E4800G Switch Series
HP E5400 zl Switch Series
HP E5500 Switch Series
HP E5500G Switch Series
HP E6400 cl Switch Series
HP E6600 Switch Series
HP E8200 zl Switch Series
HP ProCurve 1810G Switch series
HP ProCurve 2910al Switch series
HP ProCurve Switch 2510 Series
HP V1400 Switch Series
HP V1405 Switch Series
HP V1410 Switch series
HP V1700 Switch Series
HP V1900 Switch Series
HP V1905 Switch Series
HP V1910 Switch Series
 
Yükseltmeler/Konektörler/Dönüştürme Setleri
Depolama B-serisi Anahtar Genişletme Yükseltmeleri
Depolama D2D Kapasite Yükseltmeleri

EAN Numarası: 4948382581440

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 182,37 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 178,79 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 91,18 TL 182,37 TL
3 x 61,38 TL 184,15 TL
6 x 31,29 TL 187,73 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 61,38 TL 184,15 TL
4 x 46,49 TL 185,94 TL
6 x 31,59 TL 189,52 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 61,38 TL 184,15 TL
4 x 46,49 TL 185,94 TL
6 x 31,29 TL 187,73 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 91,18 TL 182,37 TL
3 x 61,38 TL 184,15 TL
4 x 46,49 TL 185,94 TL
6 x 31,29 TL 187,73 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 61,38 TL 184,15 TL
6 x 30,99 TL 185,94 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 61,98 TL 185,94 TL
6 x 31,59 TL 189,52 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 61,98 TL 185,94 TL
6 x 31,59 TL 189,52 TL
9 x 21,45 TL 193,09 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 30,69 TL 184,15 TL