Power Boost BST-ATX500R Quark 500W 12 CM Fanlı Güç Kaynağı
Diğer POWER BOOST Ürünleri
1.756,80 TL
333,39 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
1.739,41 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
POWER BOOST 500W 120mm Fanlı PSU
Büyük Boyutlu Sessiz Fan
120mm boyutlarında ki fanı ile maksimum soğutma düzeyine ulaşarak ısı düzeyini minimum seviyeye indirir. Her kullanıcının hayali olamn minimum ses ve maksimum soğutma sağlayan bir güç kaynağıdır.
Özel Izgaralı Tasarım
120mm fanın geniş hacimli yapıda tasarlanmış fan ızgaraları havanın hızlıca güç kaynağına etki etmesini sağlar. Bu sayede hava akışını maksimuma çıkarırken özel ızgara formunda li tahliye kanalları ile sürtünmeyi azaltır.
Ürün kodu : JPSU-BST-ATX500R
Güç değeri : 500 Watt
Kablo yapısı : Sabit Kablo
Verimlilik : Standart
PFC (Güç Faktör Düzenleme) : Aktif PFC
PSU Bağlantı : 1 Adet 20+4 pin
1 Adet PCI-E (6pin+2)
1 Adet 8 pin (4+4)
4 Adet S-ATA
4 Adet HDD
1 Adet FDD
Garanti Süresi (Ay) : 24
Güç : 500W