Razer Kraken X Lite Oyuncu Kulaklığı RZ04-02950100-R381
Diğer RAZER Ürünleri
2.198,79 TL
417,26 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
2.177,02 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
7.1 surround çevresel ses desteği ( sadece Windows 10 64 bit ile kullanılabilir)
Sadece 250gr ağırlığında ultra hafif yapı
Suni deri kaplı oval kulak yastıkları ve ayarlanabilir kafa bandı
Bükülebilir cardioid mikrofon
Özel ayarlanmış 40mm sürücüler
3.5mm bağlantı ile PC, MAX, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve mobil cihazlarla uyum
Teknik Özellikler
Kulaklık
Frekans Cevabı: 12 Hz – 28 kHz
Empedans: 32 Ω @ 1 kHz
Hassasiyet (@1 kHz): 106 dB
Sürücüler: 40 mm, Neodymium
İç kulak çapık: 65 x 44 mm
Bağlantı Türü: Analog 3.5 mm
Kablo Uzunluğu: 1.3 m
Yaklaşık Ağırlık: 230g
Oval Kulaklık Tasarımı
Mikrofon
Frekans Cevabı: 100 Hz – 10 kHz
Sinyal - Gürültü oranı: > 55 dB
Hassasiyet (@1 kHz): -42 ± 3 dB