Razer Seiren Mini RZ19-03450100-R3M1 Ultra Kompakt Yayıncı Mikrofonu
Diğer RAZER Ürünleri
2.956,23 TL
561,00 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
2.926,96 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
Razer Seiren Mini RZ19-03450100-R3M1 Ultra Kompakt Mikrofon
Profesyonel Kayıt Kalitesi 14 mm yoğunlaştırıcı kapsülü ve düz frekans tepkisi ile mikrofon, sesinizi keskin tizler ve derin alçaklarla dolu muhteşem bir netlikte yayınlar.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Örnekleme Hızı    Min 44.1 kHz / max 48 kHz
Bit Hızı   16 bit
Kapsüller    Ø 14mm kondenser kapsül
Kutup Desenleri   Supercardioid
Frekans Tepkisi    20 Hz-20 kHz
Güç Gerekli    5 V 500mA (USB)
Duyarlılık   17.8 mv / Pa (1 khz'de)
Max SPL    110 dB (THD > 1 % at 1 kHz)