Sandisk SDSSDH3-250G-G25 Ultra 3D SSD 250GB 2.5" Sata III 550Mb-525Mb
Diğer SANDISK Ürünleri
2.340,63 TL
444,18 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
2.317,46 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
SANDISK ULTRA 3D SSD
Bilgisayarınızı daha hızlı önyükleme ve yıldırım hızında oyun oynama ve grafikler için hızlandırın.
DAHA HIZLI ÖNYÜKLEME.
YILDIRIM HIZINDA OYUN OYNAMA.
PROFESYONEL SEVİYEDE ÇOKLU GÖREV YAPMA.
Teknik Detaylar
Kapasite: 250 GB
Okuma Hızı: şuna bağlı: 550 MB/s
Yazma Hızı: şuna bağlı: 525 MB/s
Arabirim: SATA Revision 3.0 (6 Gb/s)
Rastgele Okuma Hızı (maksimum)2 : 95K IOPS
Rastgele Yazma Hızı (maksimum)2 : 81K IOPS
TBW : 100
Boyutlar : 69,95 mm x 100,5 mm x 7,0 mm (2,75 x 3,96 x 0,28 inç)
Arabirim : SATA Revision 3.0 (6 GB/sn)
çalışma Isısı : 0ºC ila 70 ºC
Darbe : 0,5 m/sn. hızda 1500 G kuvvete kadar dayanıklıdır
Titreşim : 5 gRMS, 10-2000 HZ/4,9 gRMS, 7-800 HZ
Garanti Süresi : 24 Ay
BİLGİSAYARINIZI 560MB/SN’YE KADAR HIZLANDIRIN
NCACHE™ 2.0 TEKNOLOJİSİ İLE DAHA HIZLI SERİ HIZLAR
GELİŞMİŞ 3D NAND TEKNOLOJİSİ İLE EFSANEVİ DAYANIKLILIK
DAYANIKLI KATI HAL TASARIMI
KOLAY KURULUM  VE GERÇEK ZAMANLI SÜRÜCÜ DURUMU
DAHA ETKİLİ BİR SÜRÜCÜ
AÇIKLAMALAR
1. 1GB = 1.000.000.000 bayt. Gerçek kullanıcı depolaması daha azdır.
3. Telcordia stres parça testi kullanılarak yapılan dahili teste dayanmaktadır.
EAN Numarası: 619659155438
Kapasite 250 GB
Arabirim SATA
Şekil Faktörü 2.5 inç