TP-LINK TL-SG2216 16 Port Gigabit Smart Switch + 2 Combo SFP Slot

Diğer TP-LINK Ürünleri

815,64 TL
145,27 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
799,65 TL
Stokta Yok

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Standardlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Arabirim 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Boyutlar 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Fan Quantity Fanless
Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANS
Bandwidth/Backplane 32Gbps
MAC Adres Tablosu 8k
Paket İletim Hızı 23.8Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
Yazılım özellikleri
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2 özellikleri IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG(Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Support IEEE802.1Q with 512 VLAN groups and 4K VIDs
Güvenlik Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Yönetim Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC
Paket İçeriği TL-SG2216
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Garanti Süresi: 24 Ay

EAN Numarası: 6935364022167

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 815,64 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 799,65 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 415,82 TL 831,64 TL
3 x 279,88 TL 839,63 TL
6 x 145,27 TL 871,62 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 282,54 TL 847,63 TL
4 x 215,91 TL 863,62 TL
6 x 147,94 TL 887,61 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 279,88 TL 839,63 TL
4 x 211,91 TL 847,63 TL
6 x 145,27 TL 871,62 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 415,82 TL 831,64 TL
3 x 279,88 TL 839,63 TL
4 x 211,91 TL 847,63 TL
6 x 145,27 TL 871,62 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 277,21 TL 831,64 TL
5 x 171,13 TL 855,63 TL
6 x 143,94 TL 863,62 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+2) 4 x 207,91 TL 831,64 TL
(4+2) 6 x 141,27 TL 847,63 TL

Fix kartlar artı taksit kampanyası dışındadır

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 279,88 TL 839,63 TL
6 x 143,94 TL 863,62 TL
9 x 98,62 TL 887,61 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 138,61 TL 831,64 TL