TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü

Diğer TP-LINK Ürünleri

284,14 TL
50,61 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
278,57 TL
Stokta Var
+

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü

Bu ürün Ne Yapar?
TP-LINK TL-SM321A en yeni 1000Base-BX teknolojisine uyumlu olarak, her iki yönde de farklı dalga boyları üzerinden tek fiber kablosu ile iletim sağlamaktadır. TP-LINK Router, Switch ve Medya Dönüştürücüleri ile yüksek hız ve kararlılıkta ağınızı 10 KM mesafelere genişletebilirsiniz.

WDM çift Yönlü SFP Teknolojisi sayesinde tekli fiber kablo kullanımı
çift Yönlü İletim - İletim Dalga Boyu TX: 1550nm / Alım Dalga Boyu RX: 1310nm
Dahili +3.3V Güç Kaynağı
TL-SM321B ile eşlenebilme
Tak-ve-çalıştır
Uygunluk Listesi: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SG2216/2424, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB ve TL-SL1351

Garanti Süresi: 24 Ay

 

Medya Dönüştürücü ve Modüller
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Dalga Boyu TX: 1550nm / RX: 1310nm
Güç Kaynağı 3.3V
Kablo Tekil-mod Fiber
Fiber Tipi 9/125 µm Tekil-Mod
Max. Kablo Uzunluğu 10km
Veri Hızı 1.25Gbps
Port Tipi LC
Güvenlik & Emisyon FCC, CE
Ortam çalışma Sıcaklığı: 0?~70? (32?~158?)
Saklama Sıcaklığı: -40?~80? (-40?~176?)
çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

 

EAN Numarası: 6935364030513

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 284,14 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 278,57 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 144,86 TL 289,71 TL
3 x 97,50 TL 292,50 TL
6 x 50,61 TL 303,64 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 98,43 TL 295,28 TL
4 x 75,21 TL 300,86 TL
6 x 51,54 TL 309,21 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 97,50 TL 292,50 TL
4 x 73,82 TL 295,28 TL
6 x 50,61 TL 303,64 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 144,86 TL 289,71 TL
3 x 97,50 TL 292,50 TL
4 x 73,82 TL 295,28 TL
6 x 50,61 TL 303,64 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 96,57 TL 289,71 TL
5 x 59,61 TL 298,07 TL
6 x 50,14 TL 300,86 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+2) 4 x 72,43 TL 289,71 TL
(4+2) 6 x 49,21 TL 295,28 TL

Fix kartlar artı taksit kampanyası dışındadır

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 97,50 TL 292,50 TL
6 x 50,14 TL 300,86 TL
9 x 34,36 TL 309,21 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 48,29 TL 289,71 TL