TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü

Diğer TP-LINK Ürünleri

302,74 TL
53,92 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
296,80 TL
Stokta Var
+

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü

Bu ürün Ne Yapar?
TP-LINK TL-SM321A en yeni 1000Base-BX teknolojisine uyumlu olarak, her iki yönde de farklı dalga boyları üzerinden tek fiber kablosu ile iletim sağlamaktadır. TP-LINK Router, Switch ve Medya Dönüştürücüleri ile yüksek hız ve kararlılıkta ağınızı 10 KM mesafelere genişletebilirsiniz.

WDM çift Yönlü SFP Teknolojisi sayesinde tekli fiber kablo kullanımı
Çift Yönlü İletim - İletim Dalga Boyu TX: 1550nm / Alım Dalga Boyu RX: 1310nm
Dahili +3.3V Güç Kaynağı
TL-SM321B ile eşlenebilme
Tak-ve-çalıştır
Uygunluk Listesi: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SG2216/2424, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB ve TL-SL1351

Medya Dönüştürücü ve Modüller
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Dalga Boyu TX: 1550nm / RX: 1310nm
Güç Kaynağı 3.3V
Kablo Tekil-mod Fiber
Fiber Tipi 9/125 µm Tekil-Mod
Max. Kablo Uzunluğu 10km
Veri Hızı 1.25Gbps
Port Tipi LC
Güvenlik & Emisyon FCC, CE
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0?~70? (32?~158?)
Saklama Sıcaklığı: -40?~80? (-40?~176?)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 6935364030513

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 302,74 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 296,80 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 154,34 TL 308,67 TL
3 x 103,88 TL 311,64 TL
6 x 53,92 TL 323,51 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 104,87 TL 314,61 TL
4 x 80,14 TL 320,54 TL
6 x 54,91 TL 329,45 TL

* Ziraat Maximum karta taksit yapılmamaktadır

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 103,88 TL 311,64 TL
4 x 78,65 TL 314,61 TL
6 x 53,92 TL 323,51 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 154,34 TL 308,67 TL
3 x 103,88 TL 311,64 TL
4 x 78,65 TL 314,61 TL
6 x 53,92 TL 323,51 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 102,89 TL 308,67 TL
5 x 63,52 TL 317,58 TL
6 x 53,42 TL 320,54 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+2) 4 x 77,17 TL 308,67 TL
(4+2) 6 x 52,43 TL 314,61 TL

* Ticari Kartlar, Fix Kredi Kartları ve Enpara Kredi Kartları artı taksit kampanyasına dahil değildir.

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 103,88 TL 311,64 TL
6 x 53,42 TL 320,54 TL
9 x 36,61 TL 329,45 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 51,94 TL 311,64 TL

* Ticari Kartlara Artı 4 Kampanyası Uygulanmamaktadır