TP-LINK TL-SM321B BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü

Diğer TP-LINK Ürünleri

162,34 TL
28,91 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
159,16 TL
Stokta Yok

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

TP-LINK TL-SM321B BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü

Bu ürün Ne Yapar?
TP-LINK TL-SM321B en yeni 1000Base-BX teknolojisine uyumlu olarak, her iki yönde de farklı dalga boyları üzerinden tek fiber kablosu ile iletim sağlamaktadır. TP-LINK Router, Switch ve Medya Dönüştürücüleri ile yüksek hız ve kararlılıkta ağınızı 10 KM mesafelere genişletebilirsiniz.

WDM çift Yönlü SFP Teknolojisi sayesinde tekli fiber kablo kullanımı
Çift Yönlü İletim - İletim Dalga Boyu TX: 1310nm / Alım Dalga Boyu RX: 1550nm
Dahili +3.3V Güç Kaynağı
TL-SM321A ile eşlenebilme
Tak-ve-çalıştır
Uygunluk Listesi: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SG2216/2424, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB ve TL-SL1351

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 6935364030520

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 162,34 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 159,16 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 82,76 TL 165,53 TL
3 x 55,71 TL 167,12 TL
6 x 28,91 TL 173,48 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 56,24 TL 168,71 TL
4 x 42,97 TL 171,89 TL
6 x 29,44 TL 176,67 TL

* Ziraat Maximum karta taksit yapılmamaktadır

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 55,71 TL 167,12 TL
4 x 42,18 TL 168,71 TL
6 x 28,91 TL 173,48 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 82,76 TL 165,53 TL
3 x 55,71 TL 167,12 TL
4 x 42,18 TL 168,71 TL
6 x 28,91 TL 173,48 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 55,18 TL 165,53 TL
5 x 34,06 TL 170,30 TL
6 x 28,65 TL 171,89 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+2) 4 x 41,38 TL 165,53 TL
(4+2) 6 x 28,12 TL 168,71 TL

* Ticari Kartlar, Fix Kredi Kartları ve Enpara Kredi Kartları artı taksit kampanyasına dahil değildir.

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 55,71 TL 167,12 TL
6 x 28,65 TL 171,89 TL
9 x 19,63 TL 176,67 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 27,85 TL 167,12 TL

* Ticari Kartlara Artı 4 Kampanyası Uygulanmamaktadır