Zalman ZM-NS2000 17" 200mm Fanlı Yükseklik Ayarlı Notebook Soğutucu Stand
Diğer ZALMAN Ürünleri
1.581,96 TL
300,21 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
1.566,30 TL
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
Özellikler
4 SEVİYE AÇI AYARI
4 seviyeli açı ayarı 7.5° , 20°, 30°, 45° kullanıcıya kolaylık sağlamak için
17” büyüklüğüne kadar olan notebookları destekler.
Çeşitli Notebook boyutlarını ve 17” büyüklüğüne kadar olan notebookları destekler.
Güçlü ve Sessiz soğutma beraberindeki 200mm fan ile verimli hava akımı sağlar.
KULLANIŞLI FAN KONTROLÜ
KULLANIŞLI USB HUB DEĞİŞİMİ
USB hub ulaşmak için uygun kullanım;dizüstü tarafından gizlenmiş bölüm.
KABLO YÖNETİMİ
İÇERİK
Boyut
377 x 283 x 52 mm (GxDxY)
Ağırlık
1.1kg
Malzeme
Plastik, çelik, Kauçuk
Gürültü
20 dBA
Uyumlu Boyutu
17 "Laptop
Giriş Gerilimi
5V (USB Powered)
USB Port
USB 2.0 HUB 3EA / USB 2.0 Güç 1EA
FAN
Rulman Tipi
Yatak kovanlı
Boyut
200mm