nVidia Game Ready Fortnite Bundle

GeForce Fortnite Paketi

Göreviniz Victory Royale ise, GeForce Fortnite Paketi tam size göre. Sınırlı bir süreliğine, GeForce GTX 1070 Ti, 1070 veya 1060 ekran kartıyla silahlandığınızda, 2000 V-Papel ve erkek Fortnite Counterattack Set’ine sahip olacaksınız.
GeForce GTX grafikleriyle benzersiz Battle Royale deneyiminin keyfini çıkarın ve hayatta son kalan siz olun. 

HÜKÜM VE KOŞULLAR

*Stoklar tükeninceye kadar. Kampanya dahilindeki ekran kartları: GeForce GTX 1060, GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1070 Ti. Oyun kodu, kampanya dahilindeki ekran kartlarının kurulu olduğu bir masaüstü bilgisayar üzerinde, NVIDIA Kod Kullanım Portalı aracılığıyla kullanılmalıdır. Oyun kodunun kullanılabilmesi için müşteri, yaş gerekliliğini karşılıyor olmalıdır. Bölge/Ülke Gereklilikleri: Bazı kuponların satın alındıkları belirli bölge veya ülkelerde kullanılmaları gerekir. Lütfen kodu uygun ülke/bölgede kullanın.

Teklif, yalnızca bir ücretsiz dijital indirme kodu (Fortnite Counterattack Seti + 2000 V-Bucks) için geçerlidir. Her müşteri için bir indirme kodu sınırı vardır. Teklif sadece yetkili ETAIL ve Perakende iş ortakları tarafından sunulur ve sadece NVIDIA Kod Kullanım portalı aracılığıyla kullanılabilir. Kod kullanma talimatları için buraya tıklayın. Paket, 29 Kasım 2018 Perşembe - 29 Ocak 2019 Salı tarihleri arasında veya stoklar tükeninceye kadar geçerli olacaktır. Teklif, nakit para veya diğer mal veya hizmetlerin yerine geçemez, takas edilemez, satılamaz veya itfa edilemez.